wersja mobilna
HOTEL ****
HOTEL ****
Pałacyk to jedyny w Koninie hotel, który zakwalifikowany został do czterogwiazdkowych obiektów hotelarskich. Położenie w samym centrum nowej części Konina, własny parking oraz cay wachlarz dodatkowych usług od lat gwarantuje zadowolenia naszych Gości.
RESTAURACJA / KAWIARNIA
RESTAURACJA / KAWIARNIA
Jednym z atutów Hotelu Pałacyk jest znakomita kuchnia słynąca z obfitości i różnorodności potraw. W secesyjnych wnętrzach mieści się restauracja kominkowa. Oryginalny wystrój, fachowa obsługa, wyśmienite potrawy tworzą miłą i niepowtarzalną atmosferę.
BUSINESS LUNCH BAR
BUSINESS LUNCH BAR
Stworzyliśmy miejsce idealne dla potrzeb lokalnego biznesu. Zadbaliśmy, aby spotkania oraz lunchowe przerwy w pracy upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze. Mamy najlepszą kawę w mieście, a teraz możesz ją zabrać ze sobą i wypić w drodze do firmy lub do klienta. Zachęcamy także do zamówienia jedzenia wprost do biura.
CATERING
CATERING
Nasza wyśmienita kuchnia, doskonała organizacja, fachowa obsługa oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani naszą ofertą cateringową. Przez lataz zyskaliśmy zaufanie wielu prestiżowych firm nie tylko w Koninie. 

Oferta organizacji wieczoru panieńskiego/kawalerskiego

Proponujemy Państwu organizację niezapomnianego wieczoru panieńskiego/kawalerskiego.

Do dyspozycji Gości oddajemy na wyłączność górną część kawiarni Pałacyk oraz zapewniamy wszelkie niezbędne w tym szczególnym dniu atrakcje, a wśród nich m.in.:

-Napoje (soki, woda, herbata, kawa) bez limitu,
-Alkohol (wódka Wyborowa) bez limitu,
-Zimne przekąski i dwie sałatki do wyboru przez całą imprezę,
-Ciepły posiłek o ustalonej godzinie, menu do ustalenia,
-Nielimitowany czas trwania imprezy,
-Sprzęt grający z możliwością podłączenia własnego urządzenia odtwarzającego,
-W cenie dodatkowe atrakcje, zapytaj o nie podczas spotkania z nami.

Cena: 180 zł/osobę
© Copyright Hotel Pałacyk. Wszystkie prawa zastrzeżone.