wersja mobilna
HOTEL ****
HOTEL ****
Pałacyk to jedyny w Koninie hotel, który zakwalifikowany został do czterogwiazdkowych obiektów hotelarskich. Położenie w samym centrum nowej części Konina, własny parking oraz cay wachlarz dodatkowych usług od lat gwarantuje zadowolenia naszych Gości.
RESTAURACJA / KAWIARNIA
RESTAURACJA / KAWIARNIA
Jednym z atutów Hotelu Pałacyk jest znakomita kuchnia słynąca z obfitości i różnorodności potraw. W secesyjnych wnętrzach mieści się restauracja kominkowa. Oryginalny wystrój, fachowa obsługa, wyśmienite potrawy tworzą miłą i niepowtarzalną atmosferę.
BUSINESS LUNCH BAR
BUSINESS LUNCH BAR
Stworzyliśmy miejsce idealne dla potrzeb lokalnego biznesu. Zadbaliśmy, aby spotkania oraz lunchowe przerwy w pracy upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze. Mamy najlepszą kawę w mieście, a teraz możesz ją zabrać ze sobą i wypić w drodze do firmy lub do klienta. Zachęcamy także do zamówienia jedzenia wprost do biura.
CATERING
CATERING
Nasza wyśmienita kuchnia, doskonała organizacja, fachowa obsługa oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani naszą ofertą cateringową. Przez lataz zyskaliśmy zaufanie wielu prestiżowych firm nie tylko w Koninie. 

Zimmer

ZimmerZimmer Zu Ihrer Verfügung stehen 8 exklusive und komfortabel ausgestattete Zimmer, darunter 2 Appartements. Individuelles Arrangement in jedem Zimmer schafft eine unvergessliche Atmosphäre, die für Erholung in vollem Komfort sorgt. 

Zimmerausstattung:
Satelliten-TV
Radiowecker
Telefon
Internetanschluss (nur in einigen Zimmer)
Badezimmer mit WC
Serviceleistungen im Hotel:
Room Service
Business Center (mit Internetanschluss)
Touristinformation
Wäschereiservice/Bügeln
Parkplätze
Wecken
Zusätzliches Bett
Kinderstuhl
Zimmerpreise:
Typ    Regularpreise    Weekendpreise
Standardzimmer    290 zł    200 zł
Appartement    390 zł    300 zł

Der Preis beinhaltet: Frühstück, MwSt. 
Die Hotelnacht beginnt um 14:00 Uhr am Anreisetag und endet um 12:00 Uhr am Abreisetag.
© Copyright Hotel Pałacyk. Wszystkie prawa zastrzeżone.