wersja mobilna
HOTEL ****
HOTEL ****
Pałacyk to jedyny w Koninie hotel, który zakwalifikowany został do czterogwiazdkowych obiektów hotelarskich. Położenie w samym centrum nowej części Konina, własny parking oraz cay wachlarz dodatkowych usług od lat gwarantuje zadowolenia naszych Gości.
RESTAURACJA / KAWIARNIA
RESTAURACJA / KAWIARNIA
Jednym z atutów Hotelu Pałacyk jest znakomita kuchnia słynąca z obfitości i różnorodności potraw. W secesyjnych wnętrzach mieści się restauracja kominkowa. Oryginalny wystrój, fachowa obsługa, wyśmienite potrawy tworzą miłą i niepowtarzalną atmosferę.
BUSINESS LUNCH BAR
BUSINESS LUNCH BAR
Stworzyliśmy miejsce idealne dla potrzeb lokalnego biznesu. Zadbaliśmy, aby spotkania oraz lunchowe przerwy w pracy upłynęły w miłej, przyjaznej atmosferze. Mamy najlepszą kawę w mieście, a teraz możesz ją zabrać ze sobą i wypić w drodze do firmy lub do klienta. Zachęcamy także do zamówienia jedzenia wprost do biura.
CATERING
CATERING
Nasza wyśmienita kuchnia, doskonała organizacja, fachowa obsługa oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne sprawią, że będziecie Państwo zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani naszą ofertą cateringową. Przez lataz zyskaliśmy zaufanie wielu prestiżowych firm nie tylko w Koninie. 
The rooms in Pałacyk
Pokoje PałacykuPokoje Pałacyku We offer you the accommodation in 8 exclusively and comfortably furnished rooms, including 2 suites. The individual design of each of our rooms create unique atmosphere and allows to have a great rest. 

Room furnishings:
TV sat
radio with alarm clock
telephone
internet (in selected rooms)
bathroom & toilet
Hotel services:
room service
business center (with Internet access)
tourist information
washing/ironing services
car park
wake-up call
extra bed option
chairs for children
Room prices:
Room type    Regular price    Weekend price
Standard room    290 zł    200 zł
Suite    390 zł    300 zł
Rollaway bed    70 zł    50 zł

The price includes: breakfast, VAT.
Check-in time: 2 pm on the day of the arrival
Check-out time: 12 am on the day of the departure

Rooms

© Copyright Hotel Pałacyk. Wszystkie prawa zastrzeżone.